środa, 11 stycznia 2012

Aspołeczna ja..

Dlaczego wiecznie tak strasznie przejmuje sie tym co myślą inni? To takie męczące i autodestrukcyjne, a ja cały czas to robię! Aż sama się denerwuje na siebie i karce w myślach powtarzając cały czas " po co się idiotko  tak katujesz???" Ostatnio zaczełam sie przejmować nawet tym że nikt nie czyta mojego bloga...  Teraz wydaje mi się to śmieszne. Dobrze, że to akurat już po mnie spłynęło, bo  przecież nie zakładałam go z myślą o innych, tylko zwyczajnie z własnej wewnętrznej potrzeby.. Ale, że w ostatnim czasie przejmuje się nawet najmniejszą pierdołą....? Nadwrażliwośc nie jest dobra.

Nie dość, że mam na głowie dużo za dużo pracy, spraw i zobowiązań to jeszcze zadręczam się rzeczami, które naparwdę nie powinny mnie interesować nawet w najmniejszym stopniu. Powinnam iść na jakiś kurs asertywności bo niedługo ludzie całkowicie wejdą mi na łeb.

Nie jestem ostatnio sobą.. mniej się uśmiecham, jestem smutna i ciągle zamyślona. Takie życie w ciągłym biegu i z głową zaprzątniętą listą spraw do załatwienia to zupełnie nie w moim stylu.. Mam za cienką skórę na cały ten wyścig szczurów. Wszystko mnie dogłębnie dotyka i boli.. Nie umiem tak żyć i nie chcę, co najważniejsze.

Stałam sie totalnie aspołeczna i marze ostatnio tylko o tym żeby zostawić wszystko i wyjechać przynajmniej na 3 dni. Pomilczeć.. Pomyśleć.. Wyciszyć się.. Na chwilę przestać istnieć dla otaczającego mnie społeczeństwa.

Wsiadam, odpalam, rozkoszuje się tym przyjemnym warkotem i już mnie tu nie ma...... moja pełnia szczęścia na obecną chwilę.  

4 komentarze:

 1. ej ale ode mnie też potrzebujesz odpocząć?? :( no bo kurde, ja też ostatnio ciągle Ci głowę zawracam :(
  A wiesz co by Ci dobrze zrobiło na to przejmowanie się wszystkim i wszystkimi prawda?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ty jesteś moje skrzydełka! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hehe i wiem co trzeba zrobić, ale to przełożyłyśmy na niedziele:D

  OdpowiedzUsuń
 4. a w ogóle to przecież proponowałam Ci żebyś rzuciła wszystko i jechała ze mną!:)

  OdpowiedzUsuń